VIDEO: Elementfasādes ražošana

Aplūko, kā mūsu AILE grupa ražotnē Liepājā top fasāde Marijas Elizabetes slimnīcai Kopenhāgenā, Dānijā! Mums tas ir īpaši piņķerīgs uzdevums, jo starp aptuveni 2700 fasādes elementiem praktiski nav divu vienādu.

Šie elementi ir ne tikai iespaidīga izmēra, bet ir arī papildināti ar dažādu funkcionalitāti, piemēram, iebūvētām žalūzijām no Blendex, kas nodrošina aizsardzību pret sauli un karstumu. Savukārt logos iebūvētie motori nodrošina ventilāciju un ugunsdrošības prasības, turklāt tie ir savienoti inteliģentā vadības sistēmā no Window Master. Vizuāli stiklotajiem elementiem akcentu piešķir dabīgā akmens plāksnes no Zurface un gofrētā alumīnija apšuvums dažādos toņos.

Projekta attīstītājs Capital Region of Denmark ar šo slimnīcu vēlas pilnveidot Dānijas bērnu un viņu ģimeņu veselības aprūpi, turklāt projektā liela uzmanība tiek pievērsta pat mazākajām arhitektūras detaļām, tostarp fasādei, ticot, ka ēkas unikālais dizains pozitīvi ietekmēs mazo pacientu kopējo pieredzi.

Šis projekts ir apliecinājums UPB komandas augstajai profesionalitātei, un esam priecīgi par veiksmīgo sadarbību ar Dānijas būvuzņemēju LM Byg. Kopā ar ēkas arhitektiem 3XN/GNX esam spēcīga partneru grupa, lai kopīgā darbā sasniegtu labāko rezultātu Kopenhāgenas jaunajai bērnu slimnīcai.

Vairāk par projektu šeit.

< Atgriezties uz jaunumu sadaļu