UPB holdinga grupas uzņēmums AILE svin 20 gadu jubileju

Stikloto konstrukciju ražotājas SIA Aile grupa svarīgākie tirgi pašlaik ir ne tikai Skandināvija bet arī Vācija šogad uzņēmums sāks apgūt Lielbritānijas tirgu

Šis gads UPB holdinga uzņēmumu grupai AILE ir īpašs.  2014. gada 19. maijā apritēja tieši 20 gadi kopš 1994. gada 19. maija, Liepājas ražotnē tika izgatavoti pirmie PVC logi, un Aile uzsāka savu attīstību.

Šobrīd AILE grupa uzņēmumos strādā 143 darbinieki un 2013. gada grupas konsolidētais apgrozījums sasniedza 16,3 miljonus eiro. Ailes  projektētā un ražotā produkcija ir realizēta nozīmīgos objektos Baltijas valstīs, Zviedrijā, Norvēģijā, Dānijā, Vācijā, Īslande, Šveice kā arī Grieķijā, Francijā un Krievijā. AILE grupa ražošanu uzsāka ar PVC konstrukcijām, un attīstoties līdzi tirgus pieprasījumam, tika palielināti gan ražošanas apjomi un audzēta inženiertehniskā kompetence, gan papildināts ražoto produktu klāsts -  ar dažādas sarežģītības pakāpes alumīnija, koka-alumīnija stiklotajām konstrukcijām un stikla pakešu ražošanu. Augot pieredzei un nepārtraukti investējot jaunos inženiertehniskajos risinājumos un ražošanas tehnoloģijās ir devis  iespēju pašiem projektēt,  ražot, piegādāt un uzstādīt tehniski sarežģītas un dažāda izmēra stiklotās konstrukcijas – sākot ar vienkāršiem logiem, beidzot ar sarežģītām elementfasādēm. Tehnoloģiski sarežģītu projektu realizācija ir Ailes grupas priekšrocība un izaicinājums nākotnē.

Savas pastāvēšanas 20 gados AILE grupa ir piedzīvojusi dažādus izaicinājumus - gan vietējā tirgus ātro izaugsmi, gan tam sekojošo ekonomikas krīzi. Aile vienmēr sekojusi līdzi jaunākajām Eiropas un pasaules tendencēm, katrs jauns  izaicinājums ir devis iespēju mācīties, attīstīties, kļūt vienotākiem un pats galvenais - profesionālākiem, ar stabilu mērķu apzināšanu un skaidru nākotnes vīziju.

Paldies visiem- gan esošajiem, gan bijušajiem AILES darbiniekiem, par kopā aizvadītajiem pirmajiem 20 gadiem.

Paldies viesiem mūsu sadarbības partneriem, klientiem, kolēģiem citos UPB Holdinga uzņēmumos par sadarbību un uzticību kopīgo mērķu īstenošanai.

 

< Atgriezties uz jaunumu sadaļu